e-Dárková poukázka

Obchodní podmínky a Reklamační řád

QR Ticket s.r.o.

se sídlem Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 120 00 Praha 2

identifikační číslo: IČ: 08612668,

zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem, oddíl C, vložka 321984

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.qrticket.cz.

e-Dárková poukázka

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Potvrzení souhlasu

1.1.          Zakoupením, použitím nebo pokusem o použití e-Dárkové poukázky:

(a) přijímáte tyto Všeobecné podmínky a souhlasíte s tím, že jsou pro vás závazné; a
(b) potvrzujete, že jste si přečetli informace ohledně zásad ochrany soukromí platných ve společnosti QR Ticket s.r.o. a rozumíte jim.
1.2.          Pokud necháte jinou osobu používat vaši e-Dárkovou poukázku, musíte této osobě sdělit, že použití poukázky je vázáno těmito všeobecnými obchodními podmínkami.

Základní informace o e-Dárkové poukázce

2.1.          e-Dárkovou poukázku vydává společnost QR Ticket s.r.o., se sídlem Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 120 00 Praha 2, identifikační číslo: IČ: 08612668, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem, oddíl C, vložka 321984.

2.2.          e-Dárková poukázka má určitou peněžní hodnotu, která se hradí předem v místě nákupu. Nejedná se o kreditní kartu, nabíjecí kartu, kartu zaručující platbu šekem ani debetní kartu. e-Dárkovou poukázku je možné použít pouze jednou, k jednomu nákupu. Nevyčerpaná částka e nevrací.

2.3.          e-Dárková poukázka je platná dvanáct měsíců od data nákupu.

2.4 Hodnotu e-Dárkové poukázky nelze vyplatit v hotovosti a e-Dárkovou poukázku nelze vrátit, pokud zákonné předpisy nestanovují něco jiného, například v případě vad nebo za okolností uvedených v článku 6.e-Dárkovou poukázku nelze zrušit. Právo na vrácení peněz náleží pouze kupujícímu e-Dárkové poukázky.

2.5.          e-Dárkovou poukázku nelze vyplatit či vyměnit za hotovost, ani nelze vyplatit zálohu v hotovosti za jakoukoli část zůstatku nahraného na e-Dárkovou poukázku v okamžiku jejího nákupu.

2.6.          e-Dárkovou poukázku nelze vyměnit za poukázku v jiné měně nebo poukázku jiného typu ani nelze převést součet zůstatku na dvou či více e-Dárkových poukázkách na novou e-Dárkovou poukázku QR Ticket s.r.o.

2.7 Jakmile se vyčerpá zůstatek, který se na e-Dárkovou poukázku nahrál v okamžiku jejího nákupu, nelze již e-Dárkovou poukázku znovu dobíjet.

2.8 Výměna vadné nebo poškozené e-Dárkové poukázky za novou e-Dárkovou poukázku není možná, pokud není vada 4i poškození prokazatelně důsledkem výroby.

Nákup a aktivace

3.1.     Dárkové poukázky lze od společnosti QR Ticket s.r.o. zakoupit online prostřednictvím webových stránek https://qrticket.cz/e-darkova-poukazka/

3.2      e-Dárkové poukázky se aktivují při nákupu.

Nákup

4.1 e-Dárkovou poukázku lze použít pouze k nákupu vstupenek na partnerské akce a jiných souvisejících produktů či služeb („produkty společnosti QR Ticket s.r.o.“) prostřednictvím společnosti QR Ticket s.r.o. v České republice.

4.2 e-Dárkovou poukázku nelze použít k nákupu pojištení vstupenek nebo zboží či služeb, které nepatří k produktům společnosti QR Ticket s.r.o..

4.3 e-Dárkovou poukázku nelze použít k nákupu vstupenek na akce, které se nekonají v České republice.