Keks a hosté Konopiště Sobota

25. 6. 2022 17:00 - 23:59 Letní amfiteátr Konopiště

Po pátečním programu s Jihočeskou filharmonií budeme pokračovat v sobotu 25.6.2022 na témže místě v Konopišti. V podvečer hudební program odstartuje Jaroslav Samson Lenk. Původně měl být hostem na Vánočním koncertě, který neproběhl a proto jsme ho pozvali na Konopiště. Dalšími hosty jsou České srdce a Michal Šindelář. Ti nás provázejí již delší dobu a chtěli jsme jim tímto pozváním na Konopiště poděkovat za minulé společné koncerty.

KEKS je česká rocková hudební skupina, založená roku 1981. Jejím frontmanem je kytarista Štěpán Kojan, s Petrem Dudíkem též zakladatelé a výhradní autoři písní. V začátcích byla kapela silně ovlivněna kapelami jako Deep Purple, Sweet nebo Slade. Zprvu hráli pouze v okolí Benešova, nicméně v průběhu let se jejich působnost rozšířila, dnes vystupují po celém Česku na tanečních zábavách i festivalech, jako je Votvírák, Sázavafest, Benátská noc a další. V průběhu kariéry skupina natočila několik videoklipů a vystupovala mimo jiné jako host kapely Smokie na jejich českém turné nebo jako předkapela zpěvačky Suzi Quatro.

www.keks-rock.cz

 

 

ADMIN NOTICE: it seems that you have associated ticket types with this event but you don't show them. You can show ticket types by checking the box "Show Tickets Automatically" above the update button here. Alternatively, you can add various shortcodes via shortcode builder located above the content editor.