Objednat
Objednat
Objednat
Previous slide
Next slide

Živá hudba a sport k sobě měly vždycky blízko. V hokejových arénách často zní v přestávkách tvrdá rocková muzika, na fotbalových stadionech se zase pořádají velké koncerty. Proto si dovolujeme nabídnout ke vstupenkám také předplatné sportovních časopisů o nejoblíbenějších sportech u nás.
Chcete ke vstupenkám přidat pro svého blízkého ještě nějaký dárek? Předplaťte mu časopis xHOCKEY s neobyčejnými příběhy z NHL nebo časopis xFOOTBALL s extra vyprávěním o tom nejlepším fotbale na světě!

Předplatné

xHOCKEY
Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a objednejte si předplatné!

V každém čísle časopisu xHOCKEY se můžete těšit na neobyčejné příběhy hvězd NHL, rozbory týmů, pohled do zákulisí, aktuální hokejová témata a spoustu dalšího skvělého čtení o nejlepší hokejové lize na světě, o NHL! Vše je doplněné krásnými fotografiemi přímo z akce!

xFOOTBALL
Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a objednejte si předplatné!

V časopise xFOOTBALL se můžete těšit na extra příběhy největších fotbalových hvězd na světě, průvodce špičkovými ligami (Premier League, Serie A, La Liga, Ligue 1), pohledy do fotbalového zákulisí a další články od renomovaných autorů. Vše je doplněné krásnými fotografiemi od prestižních fotbalových fotografů!